Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víceúčelová sportovní hala byla postavena v roce 2000 a její poloha je situována do těsného sousedství fotbalového stadionu v městském parku. Bez zajímavosti není jistě ani konstrukce haly a technologie její výstavby, vyvinutá původně pro vojenské účely, pro výstavbu vojenských objektů, skladů a hangárů. Konstrukce je tvořena samonosnými díly s trapézovým profilem, tvarovanými přímo na místě stavby z hladkých rolí hliníkového plechu, které jsou montovány na vyzděný základ. Povrchová úprava tvořící antikorozní ochranu je tvořena nástřikem speciálního plastu odolávajícímu povětrnostním vlivům.

     Vytápění haly je řešeno plynovými zářiči umístěnými u stropu, povrch hrací plochy je vyroben z materiálu "Pulastic" určeného speciálně pro vnitřní  sportovní plochy. Ke standardnímu vybavení haly patří také kvalitní zázemí se šatnami, sprchami, i s možností občerstvení.

     V průběhu celého roku nabízí PARKHALA široké možnosti využití , zejména pro basketbal, volejbal, tenis, florbal a malou kopanou a to nejenom místním sportovcům, ale všem zájemcům ze širokého okolí, kterým může sloužit k pořádání nejrůznějších turnajů i sportovních soustředění. Vhodné a cenově dostupné ubytování je možné zajistit v ubytovně hotelu Karel IV, kde je možné zajistit i stravování, stejně jako v restauraci "U Marka", vzdálené od haly jen několik set metrů.

                                         Hrací sál

Obrazek

Dřívější vzhled

Obrazek

Současná podoba

Obrazek

Vstupní hala

Obrazek

 

Komentáře

Přehled komentářů

NeEeY hAlA...=)

(.::ex(hot)ka::., 23. 10. 2007 18:52)

Lišáku,upe souhlasim,ney povrch,ney šatny...ney hala...ney týmy...prostě ney...=)

NEJLEPSI HALA

(LIŠÁK, 20. 10. 2007 13:42)

lepsi halu neznam.... tam se hraje uplne nej..!!!!!